T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Rize İl Sağlık Müdürlüğü Kaçkar Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Rize İl Sağlık Müdürlüğü Kaçkar Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Başhekim Mesajı

Güncelleme Tarihi: 17/12/2018

     Kaçkar Devlet Hastanesi, Pazar ve Ardeşen ilçe hastanelerinin birleştirilmesi ile 2011 yılında hizmete açılan, yaklaşık 23500mkapalı alanı olan B rolünde bir 142 yataklı bir hastanedir.

     
İnsanlığın vazgeçilmez bir ihtiyacı olan sağlık hizmetini yine insana yakışır bir şekilde sunabilmek temel gayemizdir. Hasta memnuniyetini ön planda tutarak ve tanı-tedavi metotlarını en son teknolojik imkanları kullanarak bölgemiz insanına yararlı olmayı misyonumuz olarak kabul ediyoruz. Hastalarımıza sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmeti, modern tıbbın her alanında nitelikli ve deneyimli personelimizle daha iyiye taşıyabilmek için çalışmalarımız ve yatırımlarımız devam etmektedir.

     
Hizmet vermeye başladığımız andan itibaren gelinen noktayı yeterli görmeyen, varılan her hedefi yeni bir amacın başlangıcı olarak değerlendiren hastanemiz, sunulan hizmeti daha da ileri bir noktaya taşıyabilmek için vicdani ve bilimsel değerlerine bağlı, etik kurallarına saygılı, hasta memnuniyeti odaklı, doğru ve güvenilir bir teşhis ve tedavi merkezi olmaya devam edecektir.

     
Siz saygıdeğer hastalarımızdan tanı ve tedavi süreçlerini anlayış, sabır ve sükûnetle takip etmenizi, sağlık çalışanlarına karşı hasta sorumluklarını bilerek davranış sergilemenizi terecci ederiz.Değerli sağlık çalışanlarımızın da hasta, hekim, sağlık çalışanı ilişkilerinde hasta haklarını ön plana alarak ve daima empati kurarak iletişim sergilemenizi bekliyorum. Her tür probleminizde de hastane yönetimimizin yanınızda olacağını da belirtmek istiyorum. Sağlık dolu, huzurlu ve mutlu günler dileklerimle.Dr. İsmail Hakkı YENİLMEZ

Başhekim